3.0mm G652D Fibre Optique Patch kòd

Deskripsyon kout:

Yon kòd patch se yon kab fib optik ki itilize pou tache yon aparèy ak yon lòt pou routage siyal.Nòmalman, gen 4 kalite konektè: FC / SC / LC / ST .. 3 kalite ferrule: PC, UPC, APC ...

FC la vle di Koneksyon fiks.Li se fiks pa fason pou lojman barik Threaded.Konektè FC yo jeneralman konstwi ak yon lojman metal epi yo nikèl-plake.


Pwodwi detay

Tags pwodwi

Yon kòd patch se yon kab fib optik ki itilize pou tache yon aparèy ak yon lòt pou routage siyal.Nòmalman, gen 4 kalite konektè: FC / SC / LC / ST .. 3 kalite ferrule: PC, UPC, APC ...

FC la vle di Koneksyon fiks.Li se fiks pa fason pou lojman barik Threaded.Konektè FC yo jeneralman konstwi ak yon lojman metal epi yo nikèl-plake.

Konektè FC...

Fiber Optic Patch cord09

SC la vle di Subscriber Connector-yon konektè style pouse/rale pou objektif jeneral.Li se yon kare, snap-in konektè klete ak yon senp mouvman pouse-rale epi li se kle.

Konektè SC...

Fiber Optic Patch cord08

LC patch kòd se yon kab fib optik ki itilize pou tache yon aparèy ak yon lòt pou routage siyal.LC kanpe pou Lucent Connector.Li se yon ti fòm-faktè fib optik Connector, mwatye gwosè a nan SC la.

Konektè LC...

Fiber Optic Patch cord00

ST la vle di Straight Tip - yon konektè style bayonèt lage rapid.Konektè ST yo se silendrik ak kouple fèmen tòde.Yo se kalite push-in ak tòde

Konektè ST...

Fiber Optic Patch cord010

PC la vle di Kontak fizik.Avèk konektè PC a, de fib yo rankontre menm jan yo fè ak konektè plat la, men figi fen yo poli yo dwe yon ti kras koube oswa esferik.Sa a elimine diferans lè a epi fòse fib yo antre an kontak

Fiber Optic Patch cord011

UPC la vle di Ultra Physical Contact.Fè fas yo fen yo bay yon polisaj pwolonje pou yon pi bon fini sifas yo.Konektè sa yo souvan itilize nan sistèm dijital, CATV ak telefòn.

Fiber Optic Patch cord012

Karakteristik

Konfòme ak IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, estanda

Pèt ensèsyon ki ba, pèt segondè retounen

Segondè koneksyon dans, fasil pou operasyon

Segondè kredibilite ak estabilite

Bon nan repetibilite ak echanj

Aplikasyon

Ekipman tès yo

FTTX + LAN

Fib optik CATV

Sistèm kominikasyon optik

Telekominikasyon

Spesifikasyon

1. Tight-buffered Kab Spesifikasyon
View Profile:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Paramèt fib

ATIK PARAMÈT
Kalite fib G.652D
Dyamèt jaden mòd 1310nm 9.2+0.4
1550nm 10.4+0.8
Dyamèt CLADDING 125.0+1.0um
Cladding ki pa-sikilarite <=1.0%
Erè Konsantrisite Nwayo-Cladding <=0.6um
Dyamèt kouch 242+7
Kouch ki pa-sikilarite <=6.0um
Erè Konsantrisite Cladding-Coating <=12.0um
Longèdonn koupe kab <=1260
Koyefisyan dispèsyon 1310nm <=3.0 ps/(nm*km)
1550nm <=18ps/(nm*km)
Zewo dispèsyon longèdonn 1302 nm<= ƛo<=1322nm
Zewo dispèsyon pant 0.091 ps/(nm*km)
Dispèsyon mòd polarizasyon (PMD) PMD maksimòm fib endividyèl <=0.2 ps/
Valè PMD Design Link <=0.08 ps/
Atenuasyon (max.) 1310nm <=0.36 db/km
1550nm <=0.22 db/km

3. Paramèt kab

ATIK PARAMÈT
Eksteryè kab Dyamèt Eksteryè 0.9/2.0/3.0mm opsyonèl
Materyèl PVC
Koulè zoranj
Kab enteryè Dyamèt Eksteryè 0.9mm tanpon sere
Materyèl PVC
Koulè Blan (SX) Blan ak zoranj (DX)
Rezistans Senp 100N
Duplex 200N
Dwòg fwa 500
Opere Tanperati -20 ~ + 60
Tanperati Depo -20 ~ + 60

4. Spesifikasyon Connector

ATIK PARAMÈT
Kalite Connector LC/UPC(APC),SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.Si ou vle
Mòd fib Single-mòd, G.652.D
Fonksyone longèdonn 1310, 1550nm
Tès longèdonn 1310,1550nm
Pèt Ensèsyon <=0.2db (PC & UPC) <=0.3db (APC)
Retounen Pèt > = 50db (PC & UPC).>=60Db (APC)
Repetebilite <=0.1
Interchangeability <=0.2dB
Durability <=0.2dB
Longè fib 1m, 2m ..... nenpòt longè opsyonèl.
Longè ak tolerans 10cm
Tanperati Fonksyònman -40C ~ +85C
Tanperati Depo -40C ~ +85C

5. Imaj pou referans

5.Image for reference


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou a isit la epi voye li ba nou