Konektè fib optik

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC moun ki pa marye mòd fibre optique kab rapid rapide connecteur adaptè pou gout kab enstalasyon pwojè

    Aplikasyon:

    1. Pwojè FTTH ka itilize
    2. Jaden enstale
    3. Vit, fasil, egzat
    4. Pri efikas
    5. Pòtab
    6. Enstalasyon mwens pase 2 minit
    7. Pèfòmans optik serye ak siperyè
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Senp Fibre optik Loopback

    ● Pèt ensèsyon ki ba, pèt segondè retounen

    ● Itilizatè zanmitay, gwosè kontra enfòmèl ant

    ● PVC oswa LSZH Jacket

    ● PC/UPC/APC poli

    ● Bon echanj ak repetibilite

    ● Konfòme ak spesifikasyon Telcordia GR-326-CORE

    ● 100% fonksyonèl teste garanti pèfòmans ak entegrite

    ● Konpatib ak Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM, ak Gigabit Ethernet

    ● Fib G657.A1 a, G657.A2 ka chwazi.0.9mm oswa 2.0mm

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    Konektè rapid (yo rele tou "Pa gen konektè Polonè", "Konektè Pre-Polonè" oswa "Konektè vit") se yon aparèy ki fasil pou enstale.Pa gen zouti oswa jig obligatwa.Li se inivèsèl pou 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Flat Kab.

    Mechanical Field-Mountable Fibre Optique Connector (FMC) fèt pou senp koneksyon an san fizyon machin splicing.Connecteur sa a se rapid asanble ki mande sèlman nòmal fib pweparasyon zouti: kab retire rad sou ou zouti ak fibre cleaver.Konektè a adopte Fibre Pre-Embedded Tech ak siperyè férule seramik ak alyaj aliminyòm V-groove.Epitou, konsepsyon transparan nan kouvèti a bò ki pèmèt enspeksyon vizyèl.

    Yon pèfòmans segondè, fasil yo sèvi ak mekanik fib optik Connector.Li ka lajman itilize nan koneksyon kab gout FTTH ak entè-koneksyon

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    SC/APC duplex simplex fibre optique adaptè

    Adaptè fib optik (ke yo rele tou bride), se yon pati nan koneksyon santr nan fib optik konektè mobil, yon ti aparèy ki fèt pou mete fen oswa konekte câbles fib optik oswa konektè fib optik ant de liy fib optik.Adaptè fib optik yo te itilize nan koneksyon fib optik, itilizasyon tipik la se bay yon kab koneksyon fib kab.

    Lè yo konekte de konektè jisteman, adaptè fib optik pèmèt sous limyè yo transmèt nan pi plis ak diminye pèt la otank posib.An menm tan an, adaptè kab fib gen avantaj ki genyen nan pèt ensèsyon ki ba, bon entèrchanjabilite ak reproductibility.Widely itilize nan ankadreman distribisyon fib optik (ODF), ekipman kominikasyon fib optik, enstriman, elatriye, pèfòmans siperyè, ki estab ak serye.