Fib Patch kòd

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2.0mm SX MM Fibre Optique Patch kòd

    FIBRE OPTIC PATCH KÒD-MM (OM2, OM3, OM4)

    Yon kòd patch se yon kab fib optik ki itilize pou tache yon aparèy ak yon lòt pou routage siyal.Nòmalman, genyen 4 types connecteur: FC/SC/LC/ST.. 2types ferrule: PC, UPC.

    FC la vle di Koneksyon fiks.Li se fiks pa fason pou lojman barik Threaded.Konektè FC yo jeneralman konstwi ak yon lojman metal epi yo nikèl-plake.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3.0mm G652D Fibre Optique Patch kòd

    Yon kòd patch se yon kab fib optik ki itilize pou tache yon aparèy ak yon lòt pou routage siyal.Nòmalman, gen 4 kalite konektè: FC / SC / LC / ST .. 3 kalite ferrule: PC, UPC, APC ...

    FC la vle di Koneksyon fiks.Li se fiks pa fason pou lojman barik Threaded.Konektè FC yo jeneralman konstwi ak yon lojman metal epi yo nikèl-plake.

  • FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

    FTTA jumper-PDLC-DLC Fibre deyò Patch kòd

    Bon karakteristik mekanik ak anviwònman an;

    Karakteristik ignifuge flanm dife satisfè kondisyon ki nan estanda ki enpòtan;

    Karakteristik mekanik nan jakèt satisfè kondisyon ki nan estanda ki enpòtan;

    Mou, fleksib, dlo bloke, UV reziste, fasil pou mete ak épissure, ak gwo transmisyon done kapasite;

    Satisfè divès kondisyon mache ak kliyan.