FTTA jumper-PDLC-DLC Fibre deyò Patch kòd

Deskripsyon kout:

Bon karakteristik mekanik ak anviwònman an;

Karakteristik ignifuge flanm dife satisfè kondisyon ki nan estanda ki enpòtan;

Karakteristik mekanik nan jakèt satisfè kondisyon ki nan estanda ki enpòtan;

Mou, fleksib, dlo bloke, UV reziste, fasil pou mete ak épissure, ak gwo transmisyon done kapasite;

Satisfè divès kondisyon mache ak kliyan.


Pwodwi detay

Tags pwodwi

Optik kab asanble, PDLC/DLC, GYFJH,2B.3.SM 2Core.Deyò

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Spesifikasyon

1. GYFJH Kab
1.1 Estrikti:

1.GYFJH Cable

1.2 Aplikasyon
Sitou yo itilize nan estasyon baz san fil orizontal ak vètikal kablaj

1.3 Karakteristik
Bon karakteristik mekanik ak anviwònman an;
Karakteristik ignifuge flanm dife satisfè kondisyon ki nan estanda ki enpòtan;
Karakteristik mekanik nan jakèt satisfè kondisyon ki nan estanda ki enpòtan;
Mou, fleksib, dlo bloke, UV reziste, fasil pou mete ak épissure, ak gwo transmisyon done kapasite;
Satisfè divès kondisyon nan mache ak kliyan.

1.4 Paramèt kab

Konte fib Dimansyon kab
mm
Pwa kab
kg/km
Tensile
N
Kraze
N/100mm
Min.Bend reyon
mm
Ranje Tanperati
 
Long Term Kout tèm Long Term Kout tèm Dinamik Estatik
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20D 10D -30-+70
Remak: 1. Tout valè ki nan tablo a, ki se pou referans sèlman, yo sijè a chanje san avètisman;
2. Dimansyon kab la ak pwa yo sijè a kab la senp nan 2.0 dyamèt ekstèn;
3. D se dyamèt ekstèn kab wonn lan;

2. Yon sèl fib mòd

1.Tight-buffered Cable Specification

Atik Inite Spesifikasyon
Atténuation dB/km 1310nm≤0.4
1550nm≤0.3
Dispèsyon Ps/nm.km 1285 ~ 1330nm≤3.5
1550nm≤18.0
Zewo dispèsyon longèdonn Nm 1300 ~ 1324
Zewo dispèsyon pant Ps/nm.km ≤0.095
Longèdonn koupe fib Nm ≤1260
Mode jaden dyamèt Um 9.2±0.5
Konsantrisite jaden mòd Um <=0.8
Dyamèt CLADDING um 125±1.0
Cladding ki pa-sikilarite % ≤1.0
Erè konsantisite kouch / CLADDING Um ≤12.5
Dyamèt kouch um 245±10
koube, depandans pwovoke atenuasyon 1550nm, 1tours, 32mm dyamèt 100rums, 60mm dyamèt ≤0.5 db
Tès prèv kpsi ≥100

3. Spesifikasyon Connector

ATIK PARAMÈT
Kalite Connector PDLC-LC/UPC
Pèt Ensèsyon <=0.3db
Retounen Pèt >=50db
Nivo IP IP67
Fonksyone longèdonn 1310nm, 1550nm
Tès longèdonn 1310nm, 1550nm
Repetebilite <=0.1
Interchangeability <=0.2dB
Durability <=0.2dB
Longè fib 1m, 2m… .. nenpòt longè opsyonèl.
Longè ak tolerans 10cm
Tanperati Fonksyònman -40C ~ +85C
Tanperati Depo -40C ~ +85C

4. Imaj pwodwi yo

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. Desen referans

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou a isit la epi voye li ba nou